Darmowe zajęcia na różne tematy...

Uwaga, uwaga! Będziemy regularnie prowadzić darmowe spotkania, rodzaj webinarów, dla wszystkich uczących się niemieckiego.
Jak będą wyglądać takie spotkania i o czym będziemy mówić?

Każde spotkanie będzie trwało najwyżej godzinę. Będzie to rodzaj webinaru, tzn. wielu słuchaczy plus ktoś wykładający na żywo (np. Agnieszka Drummer lub Małgorzata Grabowska). Przed webinarami będziemy się Was pytać (zapewne na facebooku), CO byście chcieli usłyszeć, czego się nauczyć itp. Spośród Waszych życzeń, pytań i sugestii wybierzemy coś na każdy z webinarów.

Planujemy taki "rozkład jazdy" na każdy z darmowych webinarów ISJAD:

1. Część teoretyczna:
a. dla początkujących
b. dla zaawansowanych
c. dla wszystkich - techniki nauki itp.

2. Część na życzenie (po wcześniejszym zapytaniu WAS)

3. Odpowiedzi na Wasze pytania zadawane na żywo.

Oczywiście za każdym razem będzie zupełnie coś innego :).

Jak się zapisać?
Przed webinarem każdy zapisany dostanie LINK DOSTĘPU. Kliknięcie na ten link przenosi Was automatycznie do tzw. "wirtualnego pokoju", w którym odbywa się spotkanie. Szacujemy, że na każdym spotkaniu będzie kilkadziesiąt do kilkuset osób. GDYBY było więcej zgłoszeń niż mamy miejsc, to o wzięciu udziału decyduje oczywiście kolejność zapisów.

Kogo zapraszamy na te webinary?
Wszystkich!
Początkujących, bo usłyszą coś ciekawego, zaawansowanych - bo też usłyszą coś ciekawego, a nawet bardzo zaawansowanych (np. nauczycieli), bo może dzięki temu przyjdzie im do głowy kilka kreatywnych pomysłów na własne zajęcia.

Do usłyszenia!

A usłyszymy się konkretnie o godzinie 20:00: 27 października, 24 listopada i 29 grudnia 2013,  następnie 26 stycznia, 23 lutego, 30 marca, 27 kwietnia i 25 maja 2014, a potem zobaczymy dalej ;).